W Tarnobrzegu zasadzono trzysta nowych drzew na terenie Lasu Zwierzynieckiego. Zagospodarowano w ten sposób obszar znajdujący się przy kapliczce Świętego Onufrego. W akcję zaangażowano dzieci i młodzież z tarnobrzeskich placówek oświatowych oraz harcerzy. Wspólna praca została wzbogacona o krótki wykład o roli i znaczeniu lasów w codziennym życiu człowieka. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














