W Tarnobrzegu odbył się drugi obóz piłkarski zorganizowany pod patronatem słynnego klubu Atletico Madryt. Przez pięć dni młodzi piłkarze brali udział w bardzo urozmaiconych treningach. Były zajęcia na boisku, wiele rozmów oraz analiza poszczególnych zagrań. Wszystko zgodnie z metodami treningowymi, które są stosowane w słynnym hiszpańskim klubie. Wedle planów organizatorów trzecia edycja obozu ma odbyć się za rok. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna PROGRAMY SPORT POD PATRONATEM ATLETICO MADRYT – DRUGA EDYCJA OBOZU PIŁKARSKIEGO W TARNOBRZEGU
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.
















