PIŁKARZE SŁOWIANINA GRĘBÓW BEZ PRZEŁAMANIA – GOSPODARZE PRZEGRALI Z LZS ZDZIARY

0
22205

Mecz na stadionie w Grębowie rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem. Boisko było zalane a gospodarze przed meczem usuwali największe zastoiska wody. Ostatecznie sędzia zdecydował, że murawa nadaje się do gry. Oba zespoły musiały dostosować swoją grę do warunków. Lepiej na pełnej wody i grząskiej murawie radzili sobie goście, którzy bardzo szybko zdobyli dwie bramki. Po zmianie stron mecz się wyrównał. Słowianin ambitnie dążył do zdobycia kontaktowej bramki. Swój cel gospodarze osiągnęli nieco po ponad godzinie gry. To było jednak wszystko, na co było ich stać tego dnia. Choć na boisko sporo się działo a walki nie brakowało, to Słowianin przegrał 1:2. Warto dodać, że oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu po czerwonych kartkach w ostatnich minutach spotkania. Dla gospodarzy to piąta porażka z rzędu. W zupełnie innych nastrojach jest drużyna LZS Zdziary – goście wygrali pięć z sześciu meczów i są w czołówce. Zapraszamy do obejrzenia relacji z meczu.