W tarnobrzeskiej „Budowlance” odbył się Ogólnopolski Dzień Budowlańca. Do tej pory Zespół Szkół nr 3 w Tarnobrzegu organizował to wydarzenie w skromniejszej wersji – tym razem dzięki współpracy wielu osób udało się zaprosić do Tarnobrzega uczniów z różnych zakątków kraju. Młodzież mogła wciąć udział w szkoleniach, porozmawiać ze specjalistami oraz zdobywać nową wiedze. Nie zabrakło również integracji i dobrej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTOWANIE W TARNOBRZEGU – DZIEŃ BUDOWLAŃCA W NOWEJ ODSŁONIE
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















