Cztery szkoły średnie z Sandomierza i Tarnobrzega otrzymały wsparcie finansowe, które przyznała Fundacja Sandomierska. Placówki będą mogły dzięki temu zakupić nowoczesny sprzęt i poprawić warunki nauczania dla młodzieży. To ma się przełożyć na zwiększenie kwalifikacji uczniów i ułatwić im start na rynku pracy. W sumie między placówki podzielono kwotę ponad 1,3 mln złotych. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














