KAMPANIA WYBORCZA. Europosłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz oraz poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki w ramach akcji „Obywatele Naprzód!” spotkali się z mieszkańcami Tarnobrzega. Parlamentarzyści zachęcali do głosowania w wyborach prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego. Obecni byli także lokalni samorządowcy oraz prezydenci Rzeszowa – Konrad Fijołek oraz Marcin Deręgowski. Nim uczestnicy akcji rozdawali ulotki i rozmawiali z mieszkańcami odbyła się krótka konferencja prasowa. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna TARNOBRZEG KAMPANIA WYBORCZA NA OSTATNIEJ PROSTEJ – PARLAMENTARZYŚCI KOALICJI OBYWATELSKIEJ W TARNOBRZEGU
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.

















