CZTERY GOLE I MASA EMOCJI – WIELKIE DERBY PODKARPACIA NA REMIS

0
1913

Gdy Siarka wyszła na prowadzenie 2:0 i była o włos od strzelenia trzeciego gola, wydawało się że gospodarze odniosą kolejne zwycięstwo. Goście ze Stalowej Woli podnieśli się jednak do już do przerwy odrobili straty. W drugiej połowie walki i szans na zmianę rezultatu nie zabrakło, ale ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Zapraszamy na skrót z Wielkich Derbów Podkarpacia.

SIARKA TARNOBRZEG – STAL STALOWA WOLA 2:2 (2:2)

1:0 – Stefanik 9′
2:0 – Ropski 22′
2:1 – Walencik 36′ (s)
2:2 – Bętkowski 44′

Siarka: Dybowski, Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz, Koczon, Stefanik, Stromecki (Czyżycki 56′), Płatek (Żebrakowski 46′), Tomalski, Ropski (Szewc 85′).

Stal: Koncki, Mistrzyk, Jarosz, Kolbusz, Wójcik, Bętkowski (Piechniak 66′), Żołądź, Stelmach, Wasiluk (Korczyński 46′), Dziubiński, Gębalski (Dobkowski 90′).

żółte kartki: Grzesik – Wasiluk, Mistrzyk, Stelmach.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).